11 października 2015

Jesienny projekt fotograficzny


Fotografia to ta dziedzina życia, w której jestem zupełnym amatorem. Mimo tego, chcę robić coraz lepsze zdjęcia bez potrzeby zakupowania drogiego aparatu. Dlatego właśnie robię swoje pierwsze wyzwanie fotograficzne.


Na całe wyzwanie przygotowałam 27 tematów. Czas wyzwania od 10 października do 20 grudnia (czyli do końca kalendarzowej jesieni).

Wszystkie tematy są raczej związane z jesienią. Interpretacja należy jednak do każdego z osobna i kto wie, czy za kilka dni nie wymyślę nowego pomysłu na zdjęcie, w wybranym z tematów.

Nie trzeba robić zdjęć codziennie. Ważne, by spróbować każdego tematu. To nie muszą być profesjonalnie zdjęcia. Sama robię raczej średniej jakości. Ale chodzi o to, by być zadowolonym z efektu. By widzieć postępy.

Czy ktoś jest ze mną?

2 komentarze:

  1. Nie bardzo rozumiem ,być może jestem zmęczona ,ale chodzi o to ,że my mamy ci przesłać zdjęcia które będą związne z tym tematem ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. to jest wyzwanie rozwojowe. Robisz zdjęcia na podane tematy, najlepiej wszystkie, ale nie musisz :) jeśli chcesz, bym opublikowała zdjęcia, możesz wysłać je mnie i w podsumowaniu je opublikuję :)

      Usuń