11 lipca 2016

Wakacyjne wyzwanie makijażowe


Jako, że normalne wyzwania nie mają zbyt dużego odzewu - postanowiłam zrobić wyzwanie makijażowe. Wiem, że niektóre dziewczyny chętnie biorą w takich udział. Dlatego serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do wspólnej zabawy. 


Wyzwanie ma określone daty - na każdy tydzień przewidziane jest inne zadanie.Interpretacja w większości należy do was, ale przybliżę wam, czego oczekuję każdego tygodnia. 

KONTUROWANIE - tutaj dość logicznie - skupiamy się na konturowaniu twarzy - może być ono na sucho, na mokro, jak wam się podoba. 

ZABAWA CIENIAMI - w drugim tygodniu skupiamy się na makijażu cieniami do powiek. Nie używamy kredek, eyelinerów itp. Staramy się wykonać jak najwięcej samymi cieniami.

5 KOSMETYKÓW - tutaj będzie troszkę trudniej - mamy możliwość użycia tylko pięciu kosmetyków. Żeby było trudniej - paletka cieni liczy się cała jako jedno, ale paleta, na której znajduje się np. róż i bronzer - to już dwa kosmetyki. Także tutaj do was należy wybór, czego użyjecie. 

KREDKI - tym razem bawimy się kredkami. Staramy się cały makijaż wykonać za pomocą różnych kredek. Mogą to być podkłady w sztyfcie, korektory, kredki do oczu, brwi, ust... Jeśli jednak nie masz takiej możliwości - np. podkładu w sztyfcie, użyj zwykłego, jeśli czujesz się źle bez niego. Mimo to staramy się jak najwięcej wykonać samymi kredkami. 

NUDZIAK - tu dość łatwo - makijaż w stylu nude. 

KOLOROWY - tu będzie ciut trudniej (przynajmniej dla mnie). Staramy się zrobić jak najbardziej kolorowy makijaż. Papugi mile widziane ;) 

ZAINSPIRUJ SIĘ - znajdź zdjęcie i zainspiruj się nim do zrobienia makijażu. 


Proszę o komentarze, kto chętny oraz wysyłanie mi zdjęć mailowo (kajaroszewska@gmail.com) lub linki do wpisów na waszych blogach. Nie traktujmy tego wyzwania całkiem poważnie - pośmiejmy się i pobawmy. 

Na wszelkie zdjęcia czekam do poniedziałku po zakończonym tygodniu danego wyzwania (np. na zdjęcia z tego tygodnia czekam do 18 lipca) do godziny 10 rano. Będę robić podsumowania. :) 

Serdecznie zapraszam!

6 komentarzy: