18 września 2016

Wielki Projekt Kosmetyczny: Fiolet! | Bielenda, Isana


Nie pamiętam, czy fiolet już był, ale znalazłam w swoich zbiorach dwa kosmetyki w tym kolorze, które mogą się wam spodobać. Działanie obu jest dobre, ale każdy służy do czegoś zupełnie innego i na swój sposób mnie zaskoczył. Dziś opowiem wam o żelu do golenia i kremie do stóp.Isana Sensitive - żel do golenia


Kosmetyk znajduje się w metalowym opakowaniu z dozownikiem, który wyciska nam żel - nie piankę. Szata graficzna mi się podoba ze względu na kolor. Na opakowaniu jest też piórko, które mówi nam, że żel jest przeznaczony do skóry wrażliwej. 

Po wyciśnięciu ukazuje nam się żel, mleczno-przeźroczysty, który zmienia się w białą piankę przy rozsmarowywaniu. Żel nie ma wyczuwalnego zapachu, dzięki czemu nie będzie się utrzymywał on na skórze. 

Jest bardzo wydajny ze względu na to, że zmienia się w piankę, której tworzy się naprawdę dużo. Cenowo także jest fajnie - wiadomo, jak tania jest Isana. Żel daje dobry poślizg, nie podrażnia skóry i daje uczucie chłodzenia. Jest ono raczej przyjemne. 

Ocena: 5/5

Bielenda Comfort+ Krem Kompres - zmiękczający krem do szorstkiej skóry stóp


Krem znajduje się w białej tubce z fioletową zakrętką. Na opakowaniu możemy przeczytać, że zawiera mocznik - 10%. Tubka jest bardzo miękka przez co łztwo wydobyć kosmetyk. Wiemy także, że ma on przywrócić miękkość, nawilżyć itp. 

Ma delikatny zapach, dość ładny, ale nie czuć go na stopach. No dobra... Kto normalny chodziłby i wąchał stopy? Zaskoczyło mnie w nim to, że jest rzadki. Nie jest to woda, ale coś w stylu balsamu do ciała. 

Dzięki temu szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, dobrze nawilża, przywraca miękkość stóp. Niweluje ilość twardej skóry, której naprawdę dużo miałam. Nie używam do długo, ale już widzę jego pozytywne działanie. 

Ocena: 5/5

4 komentarze:

  1. Oo, nie miałam pojęcia o tym projekcie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Krem bym mile widziała w jesiennej kosmetyczce :)
    Pomożesz : http://bit.ly/2cJpr76 ?

    OdpowiedzUsuń