20 września 2016

Wyzwanie Fit&Beauty


Na razie pokażę wam tylko przedsmak wyzwania. Spróbuję zachęcić do udziału. Pokażę korzyści dla mnie jak i dla was. Opowiem o tym, jak będzie to wyzwanie przebiegać oraz jakie kwestie poruszę. Nie będzie to łatwe wyzwanie, ale będzie idealne dla tych, którzy chcą żyć lepiej, zdrowiej oraz lepiej wyglądać. No to co? Zaczynam.


Jak już mówiłam, wyzwanie będzie podejmować kilka kwestii. Na pewno zajmiemy się zdrowiem, urodą, sportem, ale także pokażę wam przepisy, zasady odżywiania itp. W kwestii sportu będę publikować różne ćwiczenia oraz rozkład na cały miesiąc. Zdrowie - czyli badania, profilaktyka, postawa itp. Uroda - kwestie pielęgnacji i dbania o siebie. Żywienie - przepisy, witaminy, mikro i makroelementy,  zasady, zdrowie na talerzu. 

Jak widzicie, wyzwanie nie będzie zamykać się w jednej kategorii. Ale, ale! To nie oznacza, że musicie brać udział w każdej z nich. Możecie sobie wybrać dowolną ilość i w tej kategorii szlifować swoje nawyki, cele i osiągnięcia. 

Żeby nie było trudno, podzielę wszystko na mniejsze części i tak: przypatrzymy się każdej witaminie osobno, każdej partii ciała, każdemu włosowi itp. Chodzi o to, by te zmiany w swoim życiu wprowadzać stopniowo i by nas nie przytłoczyły swoim ciężarem. Ze strefy komfortu trzeba wychodzić, ale nie można tego robić zbyt gwałtownie, bo zerwiemy sobie mięśnie i wrócimy do tej strefy jeszcze szybciej, aniżeli chcieliśmy z niej wyjść. 

Dlatego będziemy wszystko wprowadzać powoli i stopniowo. 

Na razie nie wiem ile potrwa wyzwanie, ale nie zamknie się ono w jednym miesiącu. Może dam wam i sobie pół roku, rok. Nie wiem. Ale wiem jedno: korzyści z brania w nim udziału będziemy mieć na całe życie. Zdrowie jest bardzo ważne o czym się ostatnio przekonałam. Nie można go kupić. Nie można mieć go na zawołanie. Ale można o nie dbać, pielęgnować je i trzymać blisko siebie. 

Wyzwanie wystartuje prawdopodobnie za tydzień. :) 

Mam nadzieję, że pomysł się wam spodoba i zgłosicie chęć udziału :) 

1 komentarz: