5 listopada 2016

Konferencja regionalna Oriflame - Wrocław


Smutna wiadomość. Była to ostatnia konferencja w tym roku. Ale na początku nowego roku będzie już następna! Nie mogę się doczekać.Wczoraj były takie emocje i pozytywna energia, że chcę więcej! Opowiem wam troszkę.


Na początek samo miejsce. Haston Hotel we Wrocławiu. Sala AB CHRYSLER. Bufet ogromny. Koktajle i zupy Wellness lały się litrami. Do tego owoce, woda, kawa i herbata. Jak wiadomo Oriflame propaguje zdrowy styl życia. Przy wejściu dali nam numerki do Ori-Tomboli. Czyli losowanie nagród! Udało się wygrać mojej konsultantce. Brawo Ola! Nagród było naprawdę dużo. 


Na początek poznaliśmy nowości kosmetyczne, które pojawią się w dwóch nowych katalogach. Są niesamowite! Do tego nowe programy sponsorskie i programy dla nowych konsultantów. Do wygrania są: blender, żelazko i multicooker! Warto dołączyć. 


Posłuchaliśmy o Wellness. O tym, dlaczego warto żyć zdrowo i jak to zrobić. A czy ty podejmiesz wyzwanie Wellness? Nie jedz słodyczy cały adwent, a zamiast tego pij koktajle, jedz bezcukrowe batony Wellness by Oriflame. Podróżowaliśmy przez chwilę po świecie. Zwiedziliśmy Hiszpanię - miejsce Złotej Konferencji Oriflame. Każdy ma szansę się na takiej imprezie pojawić. Jak? Napisz do mnie, a powiem ci, jak to zrobić. Diamentowa konferencja odbędzie się za dwa lata w... Japonii! Oczywiście - firma płaci za wszystko. Ty musisz tylko spełnić pewne warunki. Tak samo, jak możesz dostać nowe Volvo. Najważniejsze jednak były wyróżnienia dla 8%, 12%,16%, 20%, 24% i dyrektorów: zwykłych, starszych, złotych, starszych złotych, diamentowych. Mam nadzieję, że nic nie pominęłam. Opowiedzieli nam także oni swoje historie, jak dotarli na szczyt, jak wciąż się rozwijają i dlaczego. Do tego prowadzący powiedzieli nam o tym, ile zarabiają poszczególne tytuły, jakie nagrody otrzymują i tak dalej. Są to kwoty z minimum trzema zerami. Także warto. Bawiłyśmy się świetnie, niestety nie całą grupą. Łącznie mój zespół tworzy 5 osób. Chcesz do nas dołączyć? Pokażę ci, jak wejść w świat, który spełni twoje marzenia i zaprowadzi cię na szczyt. 

Zapraszam do kontaktu na e-mail: kajaroszewska@gmail.com 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz