FIT


Zakładka FIT powstawała wraz z upływem czasu. Nigdy nie uważałam się za szczególnie fit osobę, ale myślę, że teraz jest mi do niej o wiele bliżej, niż jeszcze rok, czy dwa lata temu. Dalej nie mam jeszcze wyrobionych nawyków - oprócz jedzenia minimum 5 razy dziennie i picia dwóch litrów... czegokolwiek (nie chodzi tu o alkohol, ale o herbatę, soki, wodę itp.). 

Zacznę od tematu żywienia, bo jest ono mi coraz bliższe. Staram się wprowadzać różne nawyki, o których wam czasem piszę. Jest wiele rzeczy, które chciałabym zmienić, ale jeszcze nie potrafię tego zrobić. Dlatego też pojawiają się posty od kuchni gdzie staram się publikować moje przepisy na jak najzdrowsze dania, które potrafię zrobić. Ha. Haha. Hahaha. 

Zaczęłam się także interesować kwestiami szeroko pojętego zdrowia. Zarówno fizycznego jak i psychicznego. Szukam różnych metod na to, by trzymać się lepiej, mniej chorować. 

Kwestie sportu są dla mnie także bardzo ważne. Nauczyłam się ćwiczyć codziennie. Nauczyłam się nie szukać wymówek. Czasem pokazuję wam tu różne ćwiczenia. Chcę was zarazić chęcią do codziennej dawki ruchu. 

Dla osób, które lubią wyzwania i bardziej stateczną możliwość aktywności - polecam jogę. Jest ona dla wszystkich, co staram się wyjaśniać w każdym poście na jej temat. 

Mam nadzieję, że ta nowa podstrona się wam spodoba i zaczerpniecie z niej trochę motywacji i chęci. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz