Kobieta


Miał!

Opowiem wam o tym, co tu tworzy moja Pancia. Bo ona ciągle jakieś kosmetyki przestawia, ustawia, używa, Kota mizia... No i każe mi to wszystko wąchać! Wyobrażacie sobie? I że niby mam jej potem przy recenzjach pomagać...

Ale wracając, muszę wam o tym opowiedzieć, bo sama tego nie zrobi - ciągle w tych kosmetykach siedzi! A konkretnie w jakich kosmetykach to możecie sobie zobaczyć. Pisze o nich dużo, ale ma ich jeszcze więcej. Chociaż ostatnio powiedziała, że nie będzie tyle kupować, bo robi sobie Wielki Projekt Kosmetyczny. Miał, miał, miał! Nie ufam jej w tej kwestii, bo już kiedyś robiła coś podobnego, tylko był to po prostu projekt kosmetyczny. Na moje to jedno i to samo, ale ona mówi, że to coś innego. Poczytajcie sami. Nie Kotu oceniać.

W ogóle to ona coś się kobietą czuje lub nie czuje. Sam czasem nie mogę tego zrozumieć. Dlatego zrobiła najpierw serię Aspekt Kobiecości, ale coś jej się odwidziało i zmieniła to na Akademię Kobiecości. Że niby lepiej brzmi, czy coś. A na to wszystko ciągle stara się ugryźć temat urody.

To chyba na tyle. Mówiłem, że ona ciągle w tych kosmetykach siedzi.

A wiecie co? Zrobiłem tak, że jak klikniecie w linki, to zobaczycie wszystkie posty z danej kategorii. Miał, miał.

Do zobaczenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz