Ja


Mam na imię Klaudia i naprawdę nie wiem, kto wymyślił takie imię. Nie podoba mi się ani trochę, ale trzeba z tym żyć. Przeważnie i tak nikt nie mówi mi po imieniu, więc jest łatwiej.


Na co dzień jestem dziewczyną z marzeniami. Mam ich tyle, że chyba nie da się zliczyć. Ludzie twierdzą, że marzenia są po to, żeby sobie były. A ja zaczęłam je spełniać i czuję się z tym świetnie. Czasem tylko mi nie wychodzi, chęci gdzieś sobie idą, ale przecież jestem tylko człowiekiem.Tydzień przed walentynkami  obchodzę urodziny. Teraz zbliżam się do osiemnastki. Mam pewne poglądy dotyczące mojego wieku. Staram się zmienić, być bardziej zorganizowaną oraz dojrzałą. Czytając mojego bloga, możecie zauważyć, że zmieniam się.


Jako jedna z niewielu kobiet, zgadzam się, że nasze, a przynajmniej moje miejsce jest w kuchni. Uwielbiam gotować i jeść, ale jeszcze nie zaczęłam się tym z wami dzielić, choć mam to w planach odkąd założyłam bloga. Może w końcu uda mi się przekonać do tego pomysłu.


Od początku września moje życie obraca się wokół autobusu, szkoły, jedzenia, kosmetyków, bloga i Ukochanego. Na nic innego praktycznie nie mam czasu, ale ciągle staram się to zmienić.


Tak, jest nas dwoje: ja i Ukochany. Jesteśmy razem szczęśliwi od ponad trzech lat. Nie przejmujemy się opiniami typu: i tak się rozstaniecie, w tym wieku nie ma prawdziwych związków. Zauważyliśmy już, że bycie ze sobą na dobre i na złe nie jest wcale takie łatwe, ale radzimy sobie razem ze wszystkim.


Bloga piszę, bo lubię pisać. Lubię też kogoś zainteresować. Czasem, gdy wrzucam tu jakiś post, sama muszę się najpierw zastosować do różnych rad, żeby pokazać wam, że działają bez zarzutu. Dzięki temu sama się uczę i zmieniam swoje życie.


Jestem osobą kreatywną, ale nie mam na to czasu. Gdzieś tam w pośpiechu, między obowiązkami uda mi się coś zmajstrować, ale nie sądzę, żeby było to warte pokazania. Widocznie, tak jak z gotowaniem, muszę się do tego przekonać.Życie biegnie coraz szybciej, a ja muszę za nim nadążyć. Staram się jak mogę.


Więcej? TU!

16 komentarzy:

 1. Super blog. Muszę zacząć wprowadzać niektóre twoje rady w życie. Będzie ciężko,ale trzeba się ogarnąć i zacząć coś zmieniać. ? Jesika

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasami naprawdę warto coś zmienić :)

   Usuń
 2. Kiedy nowe rysunki? - /otuś

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak skończę Hogwart to wrzucę zdjęcia :) a potem chcę zrobić pewne wyzwanie, do którego może się dołączysz ? ;)

   Usuń
  2. Jakie wyzwanie? - /otuś

   Usuń
  3. zobaczysz, jak tylko skończę hogwart ;)

   Usuń
 3. Mało rysunków 2/10 - ./otuś

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jutro będzie więcej ;) pastelami tylko :)

   Usuń
 4. Wszystko całkiem ładnie napisane, jednak we fragmencie o gotowaniu masz źle użyte słowo "bynajmniej" - ludziom zdarza się to często. Bynajmniej jest zaprzeczeniem. Więc wg tego zdania wychodzi że nie uważasz żeby Twoje miejsce było w kuchni. Więc zapewne chodziło Ci o "przynajmniej".
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję za uwagę :) w końcu wiem, czym te słowa się różnią :) zaraz poprawię błąd ;)

   Usuń
 5. Klaudia to bardzo ładne imię :) Moja kochana siostra tak się nazywa i nie wiem dlaczego też nie bardzo pała miłością do tego imienia :) Jednak mi się podoba i to bardzo.

  Buziaki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pozdrów siostre i powiedz, że się z nią zgadzam :) przeważnie tak jest, że nie podoba nam się nasze imię. znam wiele osób (o różnych imionach), które też ich nie lubią ;)

   Usuń
 6. Ja i mój jesteśmy ze sobą, odkąd skończyliśmy 15 lat, teraz mamy 20 na karku, i nie zanosi się, by się to rozpadło, a wręcz jest jeszcze lepiej z każdym rokiem :) Oby tak dalej, nie słuchaj tekstów "co wy wiecie o życiu, i tak się rozejdziecie" itd. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. my mamy tak samo:) i nie słucham - ludzie tak gadają bo im samym czegos od zycia brakuje...

   Usuń
 7. Super blog :) Byłam jakiś rok temu na chwilę ,potem zapomniałam nazwy i dopiero teraz znalazłam Cię za pomocą starego konta na google :D Jesteś super osobą - i mówię to z przekonaniem ! Twoje posty mnie bardzo wciągają ,więc myślę ,że do jutra wszystko przeczytam :D

  OdpowiedzUsuń